ВООЗ заявила про наймасштабнішу епідемію кору в світі

За весь 2019 рік, за оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, в Демократичній Республіці Конго було виявлено понад 310 тис. випадків захворювання і випадків, коли виникла підозра на кір. Більше 6 тис. хворих померли.

ВООЗ назвала цю епідемію найсерйознішою в світі. За оцінками організації, необхідно терміново розширити вакцинацію населення, особливо дітей, оскільки в 25% випадків хворими були діти у віці до п’яти років, коли організм найбільш вразливий для вірусу.

До теперішнього моменту зусиллями ВООЗ, Міністерства охорони здоров’я ДРК, Глобального альянсу з вакцин та імунізації вдалося зробити щеплення 18 млн дітей у віці до п’яти років. Однак в окремих районах країни рівень імунізації залишається дуже низьким.

У заяві ВООЗ відзначила, що організації на цей момент гостро необхідні $ 40 млн, щоб розширити вакцинацію у віковій групі 6-14 років і забезпечити належний догляд через хворими.

«Ми робимо все можливе, щоб приборкати цю епідемію. Але щоб домогтися повного успіху, ми повинні зробити так, щоб жодна дитина не піддавався ризику смерті від захворювання, яке легко запобігти простий вакцинацією », — зазначив у своїй заяві регіональний директор ВООЗ Матшідісо Моет.

Також в ДРК також бушує епідемія лихоманки Ебола, яку ВООЗ назвала другий в світі за масштабами смертності. З серпня 2018 року виявлено майже 3400 випадків захворювання і 2235 хворих померли.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Load...
Загрузка...