Володимир Зеленський з єврокомісаром Йоханнесом Ганом обговорили конфлікт на сході України

Сьогодні, 7 травня, у Києві новообраний Президент України Володимир Зеленський зустрівся з європейським комісаром з питань політики сусідства та розширення Йоханнесом Ганом. Про це інформує прес-служба Володимира Зеленського, передає Newformat.info.

Володимир Зеленський з єврокомісаром Йоханнесом Ганом обговорили обговорили конфлікт на сході України, конкретні кроки в боротьбі з корупцією. 

«Наш європейський вибір безальтернативний, і я як гарант Конституції захищатиму шлях, який обрали громадяни України на виборах», – запевнив новообраний Президент на початку зустрічі.

Єврокомісар Ган відзначив упевнену перемогу Володимира Зеленського на виборах і запросив здійснити свій перший візит до Брюсселя.

«Наш пріоритет – не боротьба з корупцією, а перемога над нею. Демонополізація в енергетиці, деолігархізація в мас-медіа», – зазначив Володимир Зеленський і повідомив про готовність повернути статтю щодо незаконного збагачення в українське законодавство.

«Новообраний Президент також підкреслив, що розпочав діалог із парламентом, і наголосив на необхідності ухвалити новий закон про вибори до Верховної Ради, який забезпечив би нову якість політики. Зі свого боку єврокомісар Ган запропонував допомогу в переговорах щодо газових відносин з Росією, зокрема у контексті закінчення контракту на прокачку російського газу наприкінці 2019 року. Сторони також обговорили конфлікт на сході України», — йдеться у повідомленні прес-служби.

«Наша мета – припинити вогонь», – підкреслив Володимир Зеленський.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...