Військкомати призупинили призов до армії

На час дії карантину військкомати призупинили заходи щодо призову громадян на строкову військову службу, повідомляє Служба зі зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗС України.

«За розпорядженням командувача Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенанта Олександра Сирського військовими комісаріатами та територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки на час дії карантину припинені заходи призову громадян на строкову військову службу, пов’язані з викликом призовників до призовних дільниць та обласним збірних пунктів, — до окремого розпорядження», — йдеться в повідомленні на сторінці в Фейсбуці.

У той же час відзначається, пише interfax.com.ua, що військові комісаріати та територіальні центри комплектування та соціальної підтримки повинні продовжувати роботу по військово-облікових документів і організувати протиепідемічні заходи.

Також головам призовних комісій рекомендується організовувати роботу комісій відповідно до обмеженнями, введеними місцевими органами виконавчої влади.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...