Війська Вірменії обстріляли міста Тертер і Барду

Вірменські військові в черговий раз відкрили вогонь по азербайджанським населеним пунктам, повідомляє Міністерство оборони АР.

Збройні сили (ЗС) Вірменії обстріляли місто Тертер, селище Шіхарх і село Сога-Верділер Бардінского району Азербайджану. Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті міністерства оборони Азербайджану.

Збройні сили Вірменії, здійснивши масштабні провокації близько 06:00 27 вересня, піддали інтенсивному обстрілу позиції азербайджанської армії уздовж всієї лінії фронту і населені пункти, розташовані в прифронтовій зоні, з великокаліберної зброї, мінометів і артилерійських установок різного калібру.

В результаті інтенсивного обстрілу противником села Гапанли Тертерського району, сіл Чирагли і Орта Гервенд Агдамського району, сіл Алханли і Шукюрбейлі Фізулінського району та села Джоджуг Марджанли Джабраільского району серед мирного населення є убиті і поранені. Об’єктам цивільної інфраструктури було завдано серйозної шкоди.

При обстрілі поранені цивільні особи.

З метою припинення бойової активності збройних сил Вірменії та забезпечення безпеки мирного населення командування азербайджанської армії прийняло рішення почати контрнаступальну операцію військ по всьому фронту.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...