Від Байдена в Конгресі вимагають пройти когнітивний тест

Республіканець, член палати представників США від Техасу Ронні Джексон, який працював лікарем в Білому домі за президентства Дональда Трампа, направив до чинного американського лідера Джо Байдена лист з вимогою пройти тест на когнітивні здібності, щоб довести, що він «розумово готовий» очолювати країну.

Про це повідомляється на сайті конгресмена.

У листі колишнього лікаря Трампа, підписаному ще 13 республіканцями з Палати представників, кажуть про «розумовий занепад і забудькуватість президента», вказується на його «помилки» і міститься заклик до Білого дому оприлюднити результати когнітивного тесту Байдена.

«Американський народ <…> заслуговують того, щоб знати, що він може виконувати обов’язки, що вимагаються від посади, і заслуговує повної прозорості психічного стану свого вищого обраного лідера», — йдеться в листі Джонсона, який вважає, що «громадяни США не довіряють президенту Байдену».

«З огляду на прецедент і явне розумовий розлад Байдена, я вважаю, що йому пора пройти когнітивний тест», — пише конгресмен. В інтерв’ю The Hill він заявив, що Байден «не знає, що відбувається, де він знаходиться, він весь час дуже збентежений».

У травні понад 120 відставних адміралів і генералів США написали відкритого листа, в якому висловили сумніви в чесній перемозі Байдена на президентських виборах, а також поставили під сумнів його психічне здоров’я. Вони також заявили, що при демократичному Конгресі і нової адміністрації Сполучені Штати «різко повернули ліворуч до соціалізму і марксистської формі тиранічного правління».

До цього Білий дім заявляв, що Джо Байден розповість про стан свого здоров’я після того, як пройде обстеження в 2021 році. 78-річний Байден є найстарішим президентом в історії США. В ході передвиборної кампанії він пообіцяв бути «повністю прозорим з точки зору здоров’я». Таким чином політик відповів на риторику свого суперника на виборах Дональда Трампа, який публічно сумнівався в гостроті розуму Байдена через його похилий вік.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...