Вчені повідомили про нові докази штучного походження коронавірусу

Вчені повідомили про нові подробиці, які можуть бути доказами штучного походження коронавірусу.


Деякий час назад в США був введений тимчасовий мораторій на дослідження щодо посилення функцій патогенів, проте американські дослідження продовжилися. Зокрема, було надано дозвіл на вивчення вірусу грипу, MERS і SARS. Крім цього, методи створення штучно створеного коронавірусу були схвалені комітетом США з досліджень подвійного призначення (Dual Use Research of Concern committee).

У цьому дослідженні брали участь і китайські вчені з лабораторії Уханьского інституту вірусології, якому в 2015 році присвоїли найвищий рівень небезпеки. У тому ж році журнал Nature Medicine опублікував матеріал з підписами 15 вчених про ризиковані експерименти зі створення гібридної версії коронавірусу.

За даними фахівців, групою людей був створений штучний патоген і проводилася перевірка його здатності до зараження на кажанів і клітинах епітелію легенів людини. Творці вірусу вивчали можливості захворювання, які з’являються з-за SARS-подібних вірусів. Ймовірно, це робилося для того, щоб уникнути ризиків при повторній появі патогену.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...