В Житомирській області двоє хлопчаків отруїлися алкоголем

До районної лікарні було доставлено двох дітей, 2010 та 2011 років народження. Попередній діагноз лікарів – отруєння ймовірно алкоголем. Поліцейські Пулинського відділення встановили, що напередодні увечері хлопці у компанії підлітків розпивали спиртне, а по дорозі додому їм стало зле. Нині встановлюються усі учасники інциденту.

У ході першочергових заходів з’ясовано, що хлопці проживають разом з матір’ю в одному з сіл району, а їх родина перебуває на обліку у соціальній службі як така, що знаходиться у складних життєвих обставинах, передає ruporzt.com.ua.

Під час спілкування з поліцейськими діти розповіли, що напередодні увечері разом з старшими товаришами розважались на місцевому стадіоні. Один з дев’ятикласників приніс та запропонував алкоголь. Хлопчаки спробували, а коли повертались додому, їм стало зле.

Непритомних дітей обабіч дороги у селі Старій Олександрівці посеред ночі випадково побачив водій одного з автомобілів, який проїздив повз, та відразу викликав «швидку».  Їм надана необхідна медична допомога і до вирішення питання щодо їх подальшої долі вони перебуватимуть у закладі.

Поліцейські встановлюють усіх учасників події та ініціатора розпиття спиртного.

— Поліцейські Пулинського відділення ставлять на розгляд відповідних служб питання про недоцільність перебування дітей у родині, — прокоментував подію заступник начальника ГУНП в Житомирській області Артем Лисогор. – Також зараз вони спілкують з матір’ю хлопчаків щодо обставин події.

Батьки дітей-учасників інциденту будуть притягнені до адміністративної відповідальності за невиконання своїх батьківських обов’язків. Також поліцейські проведуть у районі додаткові превентивні заходи для недопущення фактів продажу спиртного дітям та виявлення місць самогоноваріння.

Фото Олександри Буділки (з архіву FOTOmedia)

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Load...
Загрузка...