В Україні підбито підсумки проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

У Міністерстві юстиції підбили підсумки першого року реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Про це йдеться на сайті відомства.

Пріоритетними напрямками проекту в перший рік роботи стали: захист прав дітей та жінок (проекти «Стоп насильство» та «ЧужихДітейНеБуває»); захист прав аграріїв та підприємців (проект «МаскиШоуСтоп» та антирейдерська кампанія Мін’юсту); протидія корупції у вищих навчальних заклада і інформаційні кампанії щодо порядку оформлення субсидій, позасудового вирішення спорів та реалізації права на виконання рішення суду.

У рамках впровадження проекту було розроблено законопроекти №8294, №8295, №8296 щодо захисту права дитини на належне утримання; забезпечено прийняття законів «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування»; підготовлено Постанову Кабінету Міністрів «Деякі питання удосконалення механізмів захисту речових прав на земельні ділянки», спрямовану на захист прав власників.

У соціальних мережах більше 40 тисяч разів показано ролики про заходи проекту, громадянам роздано понад 3,3 млн інформаційних буклетів та 307 тисяч примірників інформаційного видання «Юстиція відкрита для людей».

Окрім цього, 74 тисячі виїздів зробили мобільні та дистанційні пункти консультування, які надали консультації 267 тисячам українців.

Серед ключових партнерів проекту — Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Міжнародний фонд «Відродження», Програма розвитку ООН (ПРООН) та проект ЄС «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» (Association4U).

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Load...
Загрузка...