В Україні збільшилася кількість потерпілих від торгівлі людьми

Стало відомо, що за останні роки в Україні збільшиласякількість потерпілих від торгівлі людьми

Про це повідомив заступник міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський. Він зазначив, що був зроблений певний аналіз щодо статусів особи, які потерпіли внаслідок торгівлі. Так,  у 2018 році потерпіли 221 громадянин – це на 11,6% більше, ніж у 2017 році, бо у тому році було 198 звернень за допомогою, і у два раза більше, ніж у 2016 році було звернень данної категорії громадян до Мінсоцполітики.

Зараз Мінсоцполітики встановив статус осіб, які потерпіли внаслідок торгівлі людьми 867 громадянам України. Додатково ще 7 іноземців отримали цей статус. Серед них 333 особи – це жінки, 446 осіб – чоловіки, 85 осіб – діти (31 хлопчик та 54 дівчинки).

Стало відомо, що 454 особи потерпіли унаслідок трудової експлуатації, у той час як 221 особа постраждала від сексуальної експлуатації, 57 осіб було втягнуто у жебракування і 9 осіб постраждало від змішаної експлуатації, а 10 – від вилучення органів.

Від експлуатації українці найчастіше потерпають у таких країнах, як Росія, Польща, Туреччина, Німеччина, ОАЕ, Італія та Китай.

Фото Олександри Буділки (з архіву FOTOmedia)

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...