В Україні заборонять популярні телеканали

Найближчим часом у стінах Ради вирішать долю кількох телеканалів. Цікаво, що це не відноситься до компетенції парламенту.

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що оскільки петиція про «припинення антиукраїнської діяльності» телеканалів «112 Україна» та «NewsOne» набрала достатню кількість підписів, тепер будуть ініційовані відповідні закони щодо припинення подальшої роботи телеканалів.

«Я неодноразово наголошував, що частина українського інформпростору окуповується Російською Федерацією. Деякі ЗМІ себе поводяться як інформаційні диригенти, як окупаційний корпус агресора, а не як вільні засоби масової інформації», — розповів Парубій.

Спікер повідомив, що в ході погоджувальної ради він дав доручення комітету з метою підготовки відповідних пропозицій, які можуть бути або проектом постанови, або проектом закону.

«Після того, як ці пропозиції будуть підготовлені, я одразу ж поставлю їх на розгляд Верховної Ради України», — повідомив спікер.
Парубій також додав, що питання інформаційної безпеки слід вважати не менш важливим, ніж питання мілітарної безпеки.

«В умовах гібридної війни, яку веде Путін, для них боротьба за серця і уми людей є не менш важливою, ніж боротьба танками. І особливо у виборчий рік ми маємо підійти до цього особливо відповідально», — резюмував Парубій, пише znaj.ua.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...