В Україні розробляють правила відвідування освітніх закладів дітьми з 1 вересня

В Україні за минулу добу зафіксовано 638 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 26 у дітей та 74 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 157 осіб, померли 14 осіб. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу 14 липня.

Він зазначив, що за добу одужала 651 особа, проведено 22 846 тестувань, з яких 9711 методом ПЛР, 13 394 методом ІФА. За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській (147) та Закарпатській (67) областях та в місті Києві (112).

МОЗ наголошує на необхідності дотримання епідеміологічних рекомендацій: носити маски, мити руки, користуватись антисептиками та дотримуватися соціальної дистанції — ці прості правила суттєво впливають на поширення вірусу та захист здоров’я людей.

Крім того, міністр повідомив, що недавно Україна отримала 50 тисяч доз лікарського препарату «Омвір» для боротьби з COVID-19 від Індії. Така кількість розрахована на лікування 5 тисяч пацієнтів. Препарат входить в українські національні протоколи та використовується при лікуванні коронавірусу, коли є супутнє захворювання на грип.

Наразі МОЗ розробляє правила відвідування освітніх закладів дітьми з 1 вересня. Медичний контроль за проведенням освітнього процесу і за режимом навчальної роботи в школі, а також інші зауваження будуть викладені у правилах МОЗ, покликаних забезпечити максимальну безпеку для школярів та працівників освітніх закладів.

МОЗ радить усім українцям підписати угоду з сімейним лікарем і наголошує, що цю процедуру можна здійснити онлайн. Водночас хворих на COVID-19 уже зараз безкоштовно лікують і без декларації з сімейним лікарем.

Фото Олександри Буділки (з архіву FOTOmedia)

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...