В Україні розповіли про складну гуманітарну ситуацію через Росію

Українська влада обговорює з представниками ООН план гуманітарної допомоги на 2020 рік.

Про це в інтерв’ю «Укрінформ» заявила міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда. За її словами, коли з трибуни Генеральної Асамблеї ООН вона розповідала про гуманітарне лихо на сході країни, в залі стояла тиша.

«Цифри і факти говорять самі за себе. Я сказала, що збройна російська агресія триває вже 2075 днів. За цей час загинули понад 13 тисяч громадян України, з них 3 345 мирних жителів, 172 — діти», — уточнила Коляда.

При цьому вона вважає, що сьогодні Україна вже здатна вирішувати самостійно нагальні гуманітарні проблеми. Коляда додала, що українська влада намагається відійти від «патерналістського ставлення» до громадян, які постраждали в результаті військового конфлікту в Донбасі.

«Хочемо розвивати потенціал людей, що живуть в прифронтовій зоні — заохочуємо відкриття власної справи, перенавчання, займаємося питаннями психосоціальної адаптації. Розвиваємо центри стійкості для населення, що проживає в тій зоні. Ми міняємо філософію», — зазначила міністр.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...