В Україні різко здорожчають цигарки

В Україні ціни на тютюнові вироби до кінця 2019 року подорожчають практично на чверть. Наразі вже відомо, що здорожчання тютюнових виробів відбувається у зв»язку з рішенням про підняття цін до рівня європейських. Крім того завдяки цьому уряд планує зменшити кількість курців.

При цьому відзначається, що у більшості країн ЄС одна пачка тютюнових виробів коштує 5 євро, що становить близько 150 гривень. У свою чергу нинішні ціни на сигарети в України становлять близько 35 гривень. Головна причина такої різниці – податкове навантаження, яке становить 1011,35 грн на 1000 сигарет. У країнах ЄС мінімальне навантаження складає 2,7 тис. грн (близько 90 євро).передає znaj.ua

Проте вже до 2025 року за українські сигарети доведеться платити такий же податок, який встановлений у країнах ЄС. За новими розрахункам ціна за пачку при такому рості складатиме понад 100 гривень за пачку сигарет з фільтром.

У результаті подорожчання пачка сигарет, яка ще в січні коштувала 40 грн, вже до кінця року підніметься у ціні до 44,7 грн. У липні акциз збільшиться на 9%, а в кіосках і магазинах ціну підвищать вже в жовтні.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...