В Україні буде припинено все внутрішнє пасажирське міжміське сполучення

В Україні 18 березня о 12:00 буде припинено все внутрішнє пасажирське міжміське сполучення: залізничне, автобусне та авіаційне.

«Завтра, тобто з середи з 12 години зупиняються і перестають здійснюватися всі залізничні, авіаційні і автобусні, міжміські, міжобласні та обласні перевезення», — заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час брифінгу, повідомляє  Укрінформ.

Він зазначив, що всі рейси АТ «Укрзалізниця», які розпочнуться до 12:00 18 березня будуть завершині. За словами Криклія, таких рейсів на завтра заплановано 17.

«Ми всю інформацію будемо вивішувати на сайті Міністерства інфраструктури, а те що стосується залізничних сполучень — на сайті Укрзалізниці», — додав міністр.

Так з 18 березня по 3 квітня 2020 року на усій території нашої держави заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному і міжобласному сполученні. Також заборонене перевезення більше 10 пасажирів одночасно в трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

Фото Олександра Рябова (з архіву FOTOmedia)

Поделитесь в соц сетях!

Теги:

Загрузка...
Load...