В офісі Зеленського назвали Росію організатором екстреної посадки борту Ryanair в Мінську

Радник глави офісу президента України Михайло Подоляк вважає, що «головним організатором і вигодонабувачем» примусової посадки літака Ryanair в Мінську є РФ.


Що летів з Афін до Вільнюса 23 травня літак Ryanair екстрено сів в мінському аеропорту через повідомлення про мінування. Білоруські правозахисники повідомили, що цим літаком летів Роман Протасевич, засновник Telegram-каналу Nexta, визнаного в Білорусі екстремістським. При перевірці документів у мінському аеропорту Протасевича затримали. Проти нього порушено кримінальну справу за кількома статтями, включаючи статтю «організація масових заворушень». Йому може загрожувати до 15 років позбавлення волі.

«Ніякого компромісного виходу з тривалої політичної кризи за участю європейських посередників більше неможливо. Єдиний шлях у (президента Білорусі Олександра — ред.) Лукашенка — остаточно розчинити свою країну в РФ. Виходячи з підсумкової ціни події, безсумнівно, що головним організатором і вигодонабувачем примусової посадки є РФ. Більш того, зараз вже абсолютно очевидно, що саме РФ свого часу готувала щось подібне для України. в вигляді неіснуючої «спецоперації» з точно таким же примусовим сценарієм і подальшої максимальної дискредитацією нашої країни», — цитує Подоляка РБК-Україна.

Він вважає, що вимушена посадка літака в Мінську — це прояв міжнародного тероризму. «Повітряний інцидент в Білорусі з рейсом Афіни-Вільнюс — це, безсумнівно, прямий прояв міжнародного тероризму. І трактуватися даний інцидент має однозначно. Примус пасажирського літака до посадки в Мінську за сфальсифікованим приводу «про мінування» і під конвоєм військової авіації — безумовний і демонстративний виклик сучасного світу», — заявив Подоляк.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...