В Одесі затримали розшукуваного Інтерполом іноземця

В Одесі затримали розшукуваного Інтерполом громадянина Польщі. Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Працюючи в межах одного з кримінальних проваджень, правоохоронці затримали 39-річного чоловіка. При перевірці його анкетних даних було встановлено, що особа перебуває у міжнародному розшуку за Інтерполом Республікою Польща з 2017 року. У своїй країні поляк був викритий правоохоронними органами у шахрайських діях та займався підробкою офіційних документів, за що суд постановив взяти його під варту. Однак, зловмисникові вдалося не лише уникнути арешту, а й опинитися в сусідній державі.

«Під час огляду оперативники виявили і вилучили в іноземця два паспорти громадянина Ізраїлю, один з яких з явними ознаками підробки: фото справжнє, але чужі анкетні дані. А також водійські посвідчення, видані в Республіках Польща та Молдова на його ім’я. Чоловіка затримано та доставлено до відділу поліції. В подальшому розшукуваного буде поміщено до СІЗО, поки триватимуть заходи підготовки до екстрадиції його на батьківщину», — йдеться у повідомленні.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...