В Японії вкрали рідкісне і коштовне дерево

Господарі чотирьохсотрічного дерева бонсай вартістю понад 110 тис. дол. просять зловмисників, які вкрали рослина з їх сімейного саду, доглядати за ним.

Про це повідомляє УНН, родина Сейдзі Іімури займається мистецтвом бонсай протягом п’яти поколінь. У їхньому сімейному саду в місті Сайтама зростає близько трьох тисяч дерев, але вкрали всього сім.

Найціннішому примірнику в колекції, японському ялівцю шімпаку, 400 років. Сім’я Іімури знайшла цю рослину на схилі гори, і з тих пір його рід багато років ретельно доглядав за деревом. Коли ялівець вкрали, рослина досягла близько метра у висоту. Дерева вкрали з незачиненого саду Іімури в січні — він був відкритим для всіх шанувальників мистецтва бонсай. Господарі саду, за їхніми словами, ніколи б не подумали, що хтось захоче викрасти їхні рослини. З дня крадіжки Іімури і його дружина звертаються до викрадачів рослин через ЗМІ та соцмережі.

Спочатку вони вимагали повернути рослини, але з часом почали лише просити злодіїв, щоб вони правильно доглядали за деревами.

«Дерева бонсай для нас — як діти. Це наші діти, які живуть вже 400 років», — коментувала пропажу Фуюмі Іімура.

«Вони будуть жити вічно, навіть коли нас не буде. Я хотіла б, щоб той, хто забрав шімпаку, регулярно його поливав», — просила вона в інтерв’ю.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...