Усіх моряків фрегату «Гетьман Сагайдачний» відправили на ПЛР-тестування

Весь склад моряків флагмана українських ВМС – фрегата F-130 «Гетьман Сагайдачний» наразі проходить ПЛР-тестування. Вже підтверджено один випадок інфікування коронавірусом COVID-19.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на начальника служби зв’язків з громадськістю командування ВМС ЗСУ Олега Чалика.

«Ми є частиною суспільства і ми також не застраховані від цього випадку. Дійсно, у нас є на одному з наших кораблів людина, у якої виявлено цей недуг», — сказав Чалик.

Відповідаючи на питання чи підтвердилась інформація про діагностування коронавірусу в одного з моряків рятувального корабля «Олександр Охрименко», речник повідомив: «На даний етап, на цю годину COVID-19 виявлено лише у одного військовослужбовця». Водночас він нагадав, що всі, хто контактував з хворою особою, потенційно можуть бути інфіковані.

«Наразі триває процес ПЛР-тестування, значній частині вже зробили ці проби. Також у нас проводяться заходи з обробки судна, у нас є відповідне обладнання для цього», — наголосив Чалик, додавши, що всі моряки перебуватимуть на самоізоляції.

За його словами, про результати медичного обстеження на наявність COVID-19 у моряків командування ВМС ЗСУ повідомить додатково.

Раніше повідомлялося, що на фрегаті «Гетьман Сагайдачний» виявлено хворого на COVID-19 моряка. На кораблі розгорнуто ізолятор.

Также стало відомо, що у ЗСУ кількість хворих на COVID-19 зросла до 265, за останню добу – 34 нових випадки.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , , , , , , ,

Загрузка...
Loading...