«Укртрансгаз» оголосив про запуск імпорту газу з Румунії з 2020 року

Підприємство «Укртрансгаз» погодило з іншими країнами можливості реверсних поставок газу з Румунії і планує запустити новий маршрут імпорту палива на Україну з січня 2020 року, заявили в прес-службі компанії.

«Укртрансгаз», «Молдовагаз» і оператори ГТС інших країн узгодили необхідні технічні рішення для створення нових імпортних потужностей … вже 1 січня 2020 року створено постійну потужність для імпорту з Румунії обсягом 1,5 млрд кубометрів газу в рік, незалежно від обсягів транзиту російського газу по території України», — йдеться в повідомленні оператора української газотранспортної системи в Facebook.

В «Укртрансгазі» відзначили, що до кінця 2019 року планується завершити модернізацію української газовимірювальної станції «Гребеники», а також станції «Каушани» в Молдові. Крім того, оператори інших країн також зобов’язалися виконати ряд підготовчих технічних робіт.

У червні «Укртрансгаз» направив пропозицію Молдавії імпортувати газ в ЄС через свою ГТС в зв’язку з затримкою будівництва газопроводу з Румунії.

Фото EPA.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...