Україну можуть заполонити біженці з Сирії

Останнім часом в Україні спостерігається «наплив» біженців через загострення ситуації в Сирії. Про це повідомив сходознавець Андрій Бузаров.

«У нас останнім часом спостерігається наплив вихідців з Афганістану та Сирії, незважаючи на конфлікт у східній частині України. Однак вони прибувають сюди не в контексті квот біженців, а за власним розсудом, тому що Україна є для них більш-менш оптимальним варіантом. Я думаю, що нова хвиля буде, але не глобальна», – зазначив він.

Схожу думку висловив і політичний експерт-міжнародник Андрій Мішин. Однак, на відміну про Бузарова, експерт вказав на інший, не менш важливий момент, повідомляє Politeka.

«Міграційні потоки можуть виникнути тільки після повалення режиму Асада. Але подібне може статися в середньостроковій перспективі трьох-п’яти років», – підкреслив він.

У той же час у Державній міграційній службі України уточнили, що інформація про те, що Україна нібито може прийняти 20 тисяч біженців із Сирії замість Німеччини, була неправильно витлумачена.

«Ми неодноразово заявляли, що немає ніяких ні правових, ні будь-яких інших підстав для ведення переговорів про прийом біженців, які прибувають в іноземні держави. Це в принципі неможливо». – сказав глава прес-служби ДМС України Сергій Гунько.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...