Українців з паспортами громадянства Росії можуть позбавити пенсій

Днями під час засідання Уряду ініційовано опрацювання пропозиції щодо позбавлень громадян, які незаконно отримали паспорти Росії, соціальних виплат і пенсій. Про це повідомила Міністр України у справах ветеранів Ірина Фриз.

«Ініційовано опрацювання пропозиції щодо внесення громадян, які отримали паспорти РФ в спосіб, що порушує міжнародне право та загрожує суверенітету нашої держави, до бази даних з подальшим позбавленням їх статусу бенефіціара щодо отримання соціальних виплат чи пенсій з боку України», – написала Фріз у соціальній мережі Facebook, інформує ukrainepravo.com.

Кабінет міністрів України визнав недійсними паспорти, які Російська Федерація видаватиме українцям на окупованих територіях, а також не визнає перелік тих органів, які Росія уповноважила на видачу цих документів громадянам України.

Окрім того, український уряд готує перелік посадовців Росії, причетних до організації процесу видачі російських паспортів у ОРДЛО та окупованому Криму, для запровадження персональних санкцій.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський відповів на бажання Путіна видавати російські паспорти українцям.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...