Україна оновила критерії визначення країн «зеленої зони»

Кабінет міністрів оновив правила в’їзду в Україну з-за кордону, встановивши критерій для визначення іноземної країни як «держави зі значним поширенням CОVID-19».

Про це свідчить відповідна постанова уряду від 12 серпня.

Уряд встановив, що державою із значним поширенням коронавірусу відтепер є така, у якій кількість нових зареєстрованих випадків зараження на 100 тисяч населення за останні 14 днів перевищує кількість таких випадків в Україні.

При цьому раніше існувало два критерії визначення держави значним поширенням COVID-19.

Перелік держав із значним поширенням COVID-19 формується Міністерством охорони здоров’я та переглядається кожні сім днів.

Так, всі прибулі в Україну з «червоної зони» зобов’язані або дотримуватися протягом 14 днів самоізоляції, або протягом доби здати ПЛР-тест, або приїхати на територію України вже з готовими результатами тестування, зробленого не пізніше ніж за 48 годин до моменту перетину межі. Крім того, іноземці при в’їзді повинні мати поліс медичного страхування.

Нагадаємо, 10 серпня Україна відновила перелік країн «червоної і зеленої зон» через ситуацію з COVID-19 у світі. У «зелений» список повернулися Австрія, Грузія, Литва, Словаччина, Канада.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , , , ,

Загрузка...
Loading...