Україна і Китай домовилися про співпрацю в інформаційній сфері

Міністерство інформаційної політики домовилося про співпрацю з китайським державним інформаційним агентством «Сіньхуа» щодо взаємного просування і обміну інформацією між мультимедійною платформою іномовлення України і «Сіньхуа».

Як наголошується в повідомленні прес-служби Мінінформполітики, відповідних домовленостей було досягнуто на зустрічі міністра інформаційної політики України Юрія Стеця з головним редактором «Сіньхуа» Хе Піном, що відбулася в Києві 14 вересня.

«Головна мета цієї зустрічі для нас — щоб у Китаї дізнавалися більше достовірної інформації про Україну, про позитивні зрушення, які тут відбуваються, про особливості життя українців та нашу унікальну культуру», — процитовано в повідомленні Ю.Стеця.

У свою чергу Хе Пін запевнив у готовності Китаю до поглиблення двостороннього співробітництва з Україною.

Також українське національне інформаційне агентство «Укрінформ» підписало угоду про інформаційне співробітництво з «Сіньхуа».

У ЗМІ також повідомляють, що за словами Ю.Стеця, Україна має намір відкрити корпункти «Укрінформу» і телеканалу UATV у Китаї.

«Сіньхуа» — найбільше в Китаї інформаційне агентство із головним офісом у Пекіні. Створено 7 листопада 1931, має корпункти в 105 країнах. Новости «Сіньхуа» виходять вісьмома мовами, пише interfax.com.ua.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...