У Трампа знайшли банківський рахунок в Китаї

Китай виявився однією з трьох країн, де у глави США Дональда Трампа є банківський рахунок.

Таку інформацію знайшли журналісти The New York Times в отриманих ними податкових паперах президента.

Мережа готелів, що належить Трампу, в останній раз виплачувала податки в Китаї не далі як в 2018 році. Відзначається, що бізнесмен мав намір закріпитися в КНР, і його проекти продовжували працювати ще деякий час після того, як він почав президентську кампанію в 2016 році.

Втім, на відміну від Британії та Ірландії — двох інших іноземних держав, в банках яких у компаній Трампа є рахунки — у випадку з Китаєм мова йде про незначні суми. На це вказав у розмові з журналістами і юрист організації Алан Гартен. За його словами, у Трампа були плани розвивати бізнес на китайській території, але вже в 2015 році філія компанії, розташований там, був заморожений — і з тих пір залишається неактивним.

Організація Трампа також володіє рядом зареєстрованих в КНР підприємств. Видання нагадує, що фірма THC China Development у 2017 році принесла понад 17 мільйонів доларів прибутку: судячи з усього, це пов’язано з контрактом на управління готелем в Нью-Йорку. Times також згадує ряд випадків, коли впливові китайські підприємці, пов’язані з урядом, набували у глави США дорогу нерухомість.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...