У так званій ДНР за комуналку потрібно віддати чверть пенсії

Протягом останніх п’яти років єдиним досягненням так званої «ДНР», на якому постійно піарилися «республіканська влада», був мораторій на зростання оплати житлово-комунальних послуг.

Тарифи на ЖКГ весь цей час залишалися на рівні 2012 року, оплата водопостачання і електроенергії не змінювалася з 2010-го, а вартість опалення і того раніше — з 2009-го, пишуть Новости Донбасса.  За запевненням «чиновників», на комуналку у жителів йшло приблизно 8% доходів. Однак ціна такої «вітрини» виявилася непомірно високою. І ось, з 1 вересня у «республіці» підвищили комунальні тарифи.

Підсумкові цифри з’явилися в їх медіа вже напередодні 1 вересня. «Міністр ЖКГ» Сергій Наумець запевняв, що «квитанція в середньому з розрахунку двокімнатної квартири на трьох осіб підніметься приблизно на 200 руб. (77 грн.)». Глава «республіканської служби з тарифів» Олександр Аліпов уточнив, що «послуги з вивезення сміття і квартплаті підвищаться на 30%, по водопостачанню в Донецьку — майже в 2 рази, по інших містах і районах — в 1,5».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...