У США офіційно оголосили Росію агресором

Офіційний представник Держдепу Нед Прайс заявив, що США розглядають РФ в ситуації на російсько-українському кордоні як «агресора» і не бачить ознак того, що Київ робив кроки, які провокували напруженість.

«Дозвольте мені висловитися ясно: Росія є агресором у цій ситуації. Ми не побачили будь-яких ознак того, що Україна займається провокаціями або провокує напруженість. Що ми побачили — так це російську кампанію дезінформації, яка покликана помилково звинуватити Україну в діях, на ділі скоєних Кремлем», — йдеться в повідомленні.

Раніше у Верховній Раді фракція президентської партії «Слуга народу» зажадала розірвати дипломатичні відносини з Росією. В кінці лютого збройний конфлікт в Донбасі загострився, в регіоні практично щодня фіксувалися перестрілки, зокрема з використанням мінометів і гранатометів. Сторони звинувачують в ескалації напруженості один одного.

Ситуація звернула на себе увагу багатьох іноземних держав. На Заході останнім часом висловлюють стурбованість через нібито «агресивних дій» з боку Росії на Україну. У Вашингтоні вказали на ескалацію «російської агресії» і заявили, що Росія передислокує війська в Криму і на східному кордоні України. Прес-секретар президента Дмитро Пєсков підкреслив, що Москва переміщує війська в межах своєї території на свій розсуд. Він запевнив, що це ні для кого не становить загрози і нікого не повинно хвилювати.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...