У Росії зробили заяву щодо українського дипломата Алекандровича

Російський сенатор Олексій Пушков прокоментував заяву посла України в Сербії Олександра Александровича, який закликав міжнародне співтовариство до «розвалу Росії».

Як написав парламентарій в твіттері, подібні висловлювання свідчать про те, що у співробітників українського МЗС «сильні фантазми Порошенко-Турчинова». «Плюс дурні амбіції без належної амуніції», — додав він. Пушков порадив українським дипломатам турбуватися про свою країну, а не «зазіхати» на Росію.

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, коментуючи заклик посла України в Сербії зробити розпад Росії метою для міжнародної спільноти, заявила, що «замість роботи над помилками київська «дипломатія» знову шукає улюблені граблі».

Раніше Александрович у своїй статті для порталу «Цензор» закликав зробити «розпад Росії» метою світової спільноти, так як іншим способом домовитися з Москвою, на його думку, не вдасться. Як стверджує дипломат, для цього необхідно ізолювати країну за допомогою «реальних» економічних обмежень. Він додав, що «розвал» держави не передбачає військових дій.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...