У Росії заявили про жорстку позицію Путіна по відношенню до США та України

Політолог Сергій Марков уважно подивився послання Федеральним зборам і звернув увагу на його зовнішньополітичну частину.

Експерт зазначив, що Путін ні слова не сказав про Україну і США, однак чітко позначив свою позицію по відношенню до них. В ході послання Федеральним зборам Путін підкреслив, що будь-який, хто перейде «червоні лінії», отримає швидку, асиметричну відповідь.

Марков вважає, що Київ і Вашингтон «перетворилися в жахливих ворогів» для Москви. У коментарі ЗМІ політолог нагадав, що Путін дорікнув українського і американського лідерам у тому, що вони закрили очі на новини про підготовку держперевороту в Білорусі.

«Президент зайняв дуже жорстку позицію, але без конкретики, що є грамотним тактичним ходом», — висловив думку Марков.

Путін порівняв всіх недоброзичливців з персонажами з творів Джозефа Кіплінга про Мауглі. За його словами, недруги Росії нагадують тигра Шерхана і шакалів.

Раніше прес-секретар президента Дмитро Пєсков розкрив подробиці його підготовки до виступу. Він повідомив, що росіяни почують «щось нове», і додав, що текст послання Федеральним зборам писалося Путіним «до останньої хвилини».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...