У Росії назвали пропозицію Києва обміняти Вишинського на Сенцова абсурдом

Член Ради з прав людини при президенті РФ Олександр Брод вважає можливість обміну керівника порталу РИА Новости Кирила Вишинського на засудженого в Росії режисера Олега Сенцова абсурдом.


Раніше Офіс президента України Володимира Зеленського запропонував одночасно звільнити Сенцова і Вишинського.

«Я вважаю, що це буде абсурд, якщо обмінювати Вишинського на Сенцова … Вина Сенцова доведена судом, а вина Вишинського жодним чином не доведена, тому я не розумію, як можна людину, засуджену за злочин, обмінювати на журналіста, який знаходиться в заручниках — не було жодного аргументу щодо його провини … Потрібно домагатися звільнення Вишинського», — сказав Брод.

За його словами, процес переговорів, який ведуть омбудсмени Москалькова і Денисова щодо уточнень списків українців і росіян, затриманих і засуджених з метою подальшого обміну, потрібно продовжити.

«Не можна до цих процесів також домішувати ситуацію з моряками, щодо яких тривають судові слухання, які порушили російський кордон», — додав правозахисник.

У Сенцова є право оскаржити рішення суду у вищих інстанціях і можливість звернутися до російської влади за помилуванням, але він не хоче цього робити, бо вважає, що його засудили незаконно.

Фото ТАСС.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...