У Раді заявили, що підвищення пенсійного віку неминуче

В Україні підвищення пенсійного віку є неминучим, впевнена глава комітету Верховної Ради з питань соціальної політики Галина Третьякова.

Про це вона заявила в інтерв’ю Економічній правді. «Підвищення пенсійного віку — неминучий процес. Є дослідження Світового банку. У ньому говориться про те, що в 2030 році при параметрах нинішньої солідарної системи у нас пенсію за формулою отримуватимуть 40% громадян. Всі інші будуть отримувати мінімальну пенсію», — зазначила Третьякова.

Вона також зазначила, що в подальшому українці повинні платити більше податків, щоб утримувати тих, хто сьогодні платить менше.

В Україні проходить пенсійна реформа. Вона «осучаснила» виплати нинішнім пенсіонерам, але різко підняла необхідний страховий стаж з 15 до 25 років. У 2028 року для отримання пенсії в 60 років необхідно буде мати 35 років стажу. Якщо він буде в проміжку між 25 і 35 роками, то на пенсію людина вийде в 63. А між 15 і 25 — в 65 років. При стажі менше 15 років можна буде розраховувати лише на соцдопомогу, яка буде не більше прожиткового мінімуму.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...