У Раді заявили про відсутність альтернативи «Мінську-2»

Спікер Верховної ради України Дмитро Разумков вважає, що в найближчому майбутньому альтернатива мінським угодами по Донбасу не з’явиться, проте в частині їх виконання потрібно керуватися виключно інтересами України.


У понеділок на Донбасі вступили в дію додаткові заходи забезпечення перемир’я. Командувач об’єднаними силами України Володимир Кравченко заявив, що ополченці порушили перемир’я в регіоні в перший день домовленостей.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що на Донбасі, незважаючи на оголошене перемир’я, є «одиничні постріли», а українські військові будуть відповідати на ведення вогню.

«Що стосується домовленостей про припинення вогню, хотів би всім нагадати, що мінські угоди підписував не Владімір Зеленський. Сьогодні їм немає альтернативи. І я так розумію, що в найближчому майбутньому вона не з’явиться. Єдиний важливий аспект, на мій погляд, такий: при прийнятті будь-яких рішень в частині виконання «Мінська» потрібно керуватися виключно інтересами України», — сказав спікер в інтерв’ю виданню «Факти», опублікованому в четвер.

Біля офісу президента раніше пройшов мітинг, організатором якого виступила громадська організація «Рух опору капітуляції», в яку входять в тому числі ряд націоналістичних організацій. Мітингувальники вимагали від Зеленського «не допустити капітуляції на Донбасі».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...