У пілотному режимі запрацював державний аграрний реєстр

Реєстр сільгоспвиробників України запущений в пілотному режимі. Зареєструватися можна буде з 5 лютого.

Як говориться в повідомленні Міністерства розвитку, економіки, торгівлі сільського господарства, агровиробники отримали онлайн сервіс для оперативної взаємодії з органами державної влади.

«Державний аграрний реєстр — це новий безкоштовний онлайн-сервіс для аграріїв. Зареєстровані агровиробники зможуть подавати заявки на виправлення помилок в кадастрі, подавати документи на отримання держпідтримки і перевіряти інформацію про себе в чотирьох реєстрах. На етапі пілотування реєстр об’єднує інформацію з 4 реєстрів: Державний земельний кадастр, Реєстр юридичних і фізичних осіб, Реєстр прав і Реєстр тварин», — повідомляє міністерство.

Для реєстрації необхідно перевірити наявність актуального електронного цифрового підпису. Реєстрація безкоштовна і доступна всім без винятку аграріями, навіть якщо користувач не зареєстрований як сільськогосподарський виробник.

У шести пілотних областях: Київській, Черкаській, Одеській, Львівській, Волинській і Миколаївській мобільні бригади операторів будуть допомагати зареєструватися. Вони збиратимуть відгуки про функціонал і роботу системи і пропозиції щодо її поліпшення.

«Державний аграрний реєстр є однією зі складових великої системи заходів, спрямованих на впорядкування та раціоналізацію земельних відносин. Цей сервіс покликаний зробити взаємодію між державою і сільськогосподарським виробником простим, доступним і простежується. Через особистий кабінет агровиробник ефективно і швидко буде комунікувати з органами державної влади, стежити за новинами, державною підтримкою, ділитися інформацією», — коментує заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Висоцький.

Уточнюється, що за допомогою реєстру заплановано впровадження програм державної підтримки та оцінка її ефективності. Можливості для корупції будуть зменшені через прозорий розподіл, а також публічний доступ до інформації про державну підтримку.

Зареєструватися в Державному аграрному реєстрі можна з 5 лютого по посиланню: www.ar.gov.ua

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...