У НАТО назвали санкції проти Росії чудовим прикладом співпраці

Представниця НАТО Бенедетта Берті заявила, що санкції проти Росії за анексію Криму та агресію в бік України є безумовно правильним рішенням, яке відображає сутність співпраці у межах НАТО.

Як повідомляє «Укрінформ», таку заяву представниця НАТО зробила під час діалогу щодо майбутнього Європейської оборони, який відбувся під егідою Брюссельського Центру європейської політики,

«Дотримуватися санкцій проти Росії та мати стратегічне терпіння, попри економічну ціну, труднощі і політичний тиск, – це яскравий приклад трансатлантичної співпраці. Санкції – це абсолютна правильна річ, яку треба робити, і ми робимо це разом на трансатлантичному просторі, безумовно, разом з Євросоюзом,» – наголосила представниця НАТО.

Вона також зауважила, що США є не партнером для інших членів НАТО, а надійним союзником. І навіть різні підходи до певних безпекових питань не змінюють цієї істини.

Берті наголосила, що члени НАТО несуть певні зобов’язання та поділяють ключові стратегічні інтереси і приходять одне одному на допомогу, якщо того вимагають потреби оборони.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...