У Москві люди через голод йдуть за безкоштовними обідами

Через карантин люди позбавляються заробітків на очах. А що їм робити, якщо накопичень немає, а хліб купувати треба?

Поки встанеш на облік в службу зайнятості і почнеш отримувати хоча б мінімум, щоб не померти з голоду, це час ще треба якось пережити.

У черзі за безкоштовною їжею, наприклад, раніше стояли виключно бомжі. Тепер же тут все частіше зустрічаються самі звичайні люди, багато з яких дуже соромляться свого нового становища. А в кризових центрах для матерів з дітьми зараз шукають допомоги ті жінки, які до пандемії і уявити таке не могли.

Розмір лиха добре видно на прикладі благодійних проектів служби допомоги «Милосердя». Кількість звернень за допомогою в довідкову служби та «Ангар порятунку», де допомагають бездомним, зросла в три рази.

«Потік бажаючих безкоштовно отримати їжу і одяг і привести себе в порядок різко збільшився, — розповідає прес-секретар «Милосердя» Олександра Шибалин. — Якщо раніше в «Ангар порятунку» приходило близько 100-150 осіб на день, то днями прийшло 260 чоловік. Відповідно, їжі потрібно в два рази більше, і ми вишукуємо кошти. Але великі юридичні спонсори від нас йдуть, ми намагаємося виходити на нових жертводавців. Ряд пунктів годування для знедолених зараз закриті через карантин, і багато кинулися до нас. Крім того, у нас з’явилися «новенькі» — ті, кому нема на що купувати їжу через втрату роботи. Ми змінили формат роботи, пускаємо на територію «Ангара» по 15 осіб, і, хоча в нашій наметі 50 посадочних місць, інші чекають своєї черги на вулиці».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...