У Маріупольському порту збудують зерновий термінал

Стало відомо, що у Маріупольському порту збудують новий зерновий термінал. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Адміністрація Маріупольського морського порту.

ДП «Маріупольський морський торговельний порт» підписало меморандум з Адміністрацією морських портів України та двома приватними компаніями, який, зокрема передбачає будівництво зернового терміналу.

У документі враховані умови будівництва зернового терміналу на території ДП «ММТП» і реконструкції причальних споруд та операційних акваторій. Зокрема, порт бере на себе зобов’язання забезпечити виконання робіт з будівництва зернового терміналу в тилу причалу №3, збільшити обсяги вантажопереробки через причали №№2-4 до обсягу, не менше, ніж 2,3 млн тонн на рік (нині – приблизно 0,5 млн тонн на рік). ДП «АМПУ» зі своєї сторони має виконати роботи з реконструкції гідротехнічної частини причалів №№2, 3 порту Маріуполь.

Так, «КОФКО» та «СТТ» планують забезпечити вантажопотік через причали №№2-4 соняшнику, гранульованого шроту соняшника та вантажів зернової групи, по кожній номенклатурі в обсязі, не меншому, ніж 400 тис. тонн на рік.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...