У Кремлі назвали позитивним фактом підписання Україною «формули Штайнмайєра»

У Кремлі вважають позитивним фактом підписання Україною «формули Штайнмайєра» і сподіваються на подальший рух по шляху реалізації «Мінська-2».

Про це заявив журналістам прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков. «Саме підтвердження формули «Штайнмайєра», яка, до речі кажучи, була прийнята всіма учасниками нормандської четвірки, включаючи Україну, вже фактично кілька років тому, є фактом позитивним і, безумовно, є важливим кроком на шляху реалізації тих домовленостей, які були досягнуті раніше» , — зазначив прес-секретар президента РФ.

«Зараз хочеться сподіватися на те, що ми і далі підемо по шляху реалізації мінських домовленостей, бо це є єдиним можливим способом для врегулювання українського конфлікту на південному сході цієї країни», — додав він.

За словами Пєскова, Кремль розраховує, що ясність щодо дати проведення саміту в нормандському форматі настане найближчим часом.

«Підписання відбулося тільки вчора, тому зараз, звичайно, всі зацікавлені сторони і представники працюватимуть над перспективами проведення такого саміту. Ми сподіваємося, що вже найближчим часом якась ясність тут настане», — сказав Пєсков.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...