У конгресі США запропонували заходи для боротьби з впливом Росії

Сенатор Емі Клобушар, кандидат в президенти США від Демократичної партії внесла в конгрес законопроект, в якому пропонується створити центр реагування на «ворожі закордонні операції» з надання впливу на вибори 2020 року.

Про це повідомляє RT з посиланням на спільну заяву Клобушар і співавтора ініціативи сенатора Джека Ріда. Передбачається, що центр буде протистояти діям Росії, Ірану, Китаю і Північної Кореї, які нібито намагаються «поширити помилкові повідомлення і ввести в оману» громадян США.

За словами Клобушар, необхідний план дій для захисту американської демократії від інформаційної війни.

У свою чергу, Рід відзначив, що Вашингтон повинен нарощувати зусилля з протидії «все більш витонченою і розвивається російську загрозу». «Росія та інші іноземні противники неминуче спробують втрутитися у вибори 2020 року, поширюючи дезінформацію і націлився на нашу виборчу інфраструктуру», — заявив він.

Дворічне розслідування вже колишнього спецпрокурора Роберта Мюллера про «російське втручання» у вибори 2016 року коштувало Вашингтону 32 мільйони доларів. За його підсумками не вдалося знайти свідчень «змови» між Дональдом Трампом і Росією, наявність якого заперечували як в Кремлі, так і в Білому домі.

Нагадаємо, що вибори президента США відбудуться 3 листопада 2020 року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...