У Києві заявили, що не зможуть «повернути» Крим військовим шляхом

Віце-прем’єр України з питань реінтеграції непідконтрольних територій Олексій Резніков вважає, що Київ не зможе «повернути» Крим військовим шляхом.


«Я вважаю, що ми не зможемо звільнити Крим військовим шляхом. Сучасна стратегія — політико-дипломатичний шлях. До неї відноситься і потужний юридичний фронт всього цивілізованого світу проти РФ», — сказав Рєзніков в інтерв’ю агентству Liga.net.

Також він висловив думку, що «деокупація Криму» пройде швидко і «за згодою керівництва РФ». «Це точно. У них просто іншого варіанту не буде», — зазначив Рєзніков.

Він пов’язав це з тим, що Європа має намір до 2030 року відмовитися від бензинових двигунів, що позначиться на доходах РФ від нафти. Віце-прем’єр також заявив про необхідність визначити «збиток» України.

«Остаточних цифр ніхто не назве. Для цього потрібен повноцінний аудит, з нашою присутністю в Криму. Це можна зробити вже після повної деокупацію. Тільки за активами наш збиток — до 135 мільярдів доларів … Наше відчуття — що збиток в два рази більше. як мінімум», — сказав Рєзніков.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...