У Франції готують нову пенсійну реформу

Прем’єр-міністр Франції Жан Кастекс, який вступив на посаду 3 липня, заявив про намір здійснити в короткостроковій перспективі пенсійну реформу, яка була відкладена в середині березня в зв’язку з пандемією коронавируса.

«Вкрай важливі рішення в даний момент знаходяться в полі нашого зору, — сказав прем’єр у неділю в інтерв’ю газеті Le Journal du Dimanche. — Зайнятість населення, яка, звичайно, в нинішніх умовах вимагає особливої ​​уваги, перетворення в системі охорони здоров’я». «До цього необхідно додати реформи, що стосуються пенсійного питання, і теми страхування на випадок безробіття», — зазначив він.

Коментуючи стурбованість французьких профспілок щодо пенсійної реформи, Кастекс зазначив, що це питання «буде переглянутий з урахуванням нових обставин», пов’язаних з пандемією. Криза, викликаний наслідками поширення коронавируса, «значно погіршив ситуацію з пенсійними режимами». «Я хочу відновити діалог з соціальними партнерами, це дуже важливо. Чи зможемо ми вирішити ці питання в короткостроковій перспективі? Це те, чого я хочу», — сказав прем’єр.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...