У Донецькій області відремонтували два водогони. ФОТО

Українська сторона Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню (СЦКК) спільно з СММ ОБСЄ і піротехнічними підрозділами ДСНС України, продовжує сприяти проведенню аварійно-відновлювальних робіт на водогонах з відновленням водопостачання на лінії розмежування на об’єктах цивільної інфраструктури Донбасу, які були пошкоджені і привели до втрати питної води для потреб мирного населення.

Про це повідомляє прес-центр ООС у вівторок, 25 серпня.

«У районі населеного пункту Оленівка, за сприяння ЗС України та ДСНС України працівники комунального підприємства КП «Компанія Вода Донбасу» провели роботи по усуненню аварії на водогоні Д-300мм за маршрутом Оленівська ПНС до населеного пункту Оленівка. Під час аварійних робіт водогону виявлені пошкодження були усунуті, а населення непідконтрольної уряду України території було забезпечено питною водою», – йдеться в повідомленні.

Також, проведено роботи по обстеженню та ремонту водогону Д-900мм «Горлівка − Торецьк» в районі населеного пункту Південне (між териконами шахт «Гагаріна» і «Південна»). Роботи тривали декілька днів, під час яких було обстежено та виявлено низку суттєвих поривів на водогоні. Їх оперативно усунули, що дозволило забезпечити водою також підконтрольні уряду України території.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , , , , , , ,

Загрузка...
Loading...