У Дніпрі викрили конвертцентр

Стало відомо, що СБУ затримала у Дніпрі організатора конвертаційного центру, який щомісяця виводив у тінь майже 30 мільйонів гривень.

«Оперативники спецслужби встановили, що організатори конвертаційного центру надавали замовникам «послуги» із переведення коштів у готівку через здійснення фіктивних фінансово-господарських операцій. Конвертцентр також забезпечував штучну мінімізацію податкових платежів до бюджету», — йдеться у повідомленні пресслужби СБУ.

Як зазаначили правоохоронці, нелегальний бізнес щомісяця виводив у тінь майже 30 мільйонів гривень. Серед клієнтів зловмисників було понад 20 комерційних структур реального сектору економіки, а також кілька державних та комунальних підприємств регіону. Під час слідчих дій один з організаторів конвертцентру вчинив опір та спробував утекти на авто. При цьому він встиг пошкодити майже десять приватних машин, а відтак погрожував оперативникам неіснуючими зв’язками у правоохоронних органах.
У машині зловмисника співробітники СБУ виявили понад 2,1 млн грн, отриманих від протиправної діяльності.

В офісних приміщеннях конвертцентру вилучили валюту в сумі понад 1 млн грн, документацію та печатки, які підтверджують організацію оборудок.

Триває слідство.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...