У Черкасах чоловік відбуде покарання за незаконне позбавлення волі людини

Соснівський районний суд м. Черкаси визнав винним 39-річного місцевого жителя у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 статті 146 Кримінального кодексу України (незаконне позбавлення волі людини, вчинене способом небезпечним для життя людини) та призначив йому покарання у вигляді одного року позбавлення волі.

Як повідомляє прес-служба Соснівського районного суду м. Черкаси, судом було встановлено, що пізно ввечері в кінці березня 2017 року обвинувачений, раніше неодноразово судимий за вчинення інших злочинів, в міському транспорті побачив чоловіка, що здійснює догляд за його матір’ю. Дочекавшись коли автобус зупинився на зупинці громадського транспорту, зловмисник підійшов до вказаного чоловіка, дістав з рукава куртки ніж та погрожуючи ним, виштовхав 65-річного потерпілого на вулицю із салону маршрутного таксі.

Потерпілий усвідомлюючи реальну загрозу власному життю, виконував всі вказівки останнього з приводу подальшого руху, а саме: разом прослідували до місцевого кладовища, котре розташоване по вул. 38-ї Армії в м. Черкаси, при цьому обвинувачений весь шлях тримав потерпілого за комір його куртки та погрожував ножем.

В подальшому злочинець із застосуванням сили та погрожуючи ножем, затягнув потерпілого до свого будинку та наказав знаходитись в середині нього. Через деякий час чоловік скориставшись тим, що обвинувачений вийшов до іншої кімнати покинув приміщення будинку.

Обвинувачений вину не визнав, та в судовому засіданні пояснив, що потерпілий прийшов до його будинку добровільно, з метою вживання алкогольних напоїв. Проте покази потерпілого, свідка, та інші докази, що були в матеріалах справи вказували на протилежне.

При таких обставинах, суд вважав вину підсудного у скоєнні злочину доведеною та кваліфікував його дії за ч.2 ст.146 КК України, за ознаками незаконного позбавлення волі людини, вчинене способом небезпечним для життя людини. За вчинення вказаного злочину суд призначив покарання у вигляді одного року позбавлення волі. До набрання вироком законної сили засудженому обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Фото Олександри Буділки (з архіву FOTOmedia)

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...