У Білорусі гірник прикував себе наручниками в шахті через Лукашенка

У білоруському Солігорську 42-річний гірник Юрій Корзун спустився в шахту і прикував себе наручниками до гірничодобувного обладнання в знак протесту проти політики білоруської влади.

Про це повідомляє Telegram-канал «Стачком ОАО «Беларуськалий». Шахтар зажадав відставки Олександра Лукашенка.

Інцидент стався в шахті на першому руднику «Беларуськалий». Корзун в своїх вимогах, які роздрукував на папері, зазначив, що в зв’язку з політичною кризою в країні і страйками робітників на підприємстві, керівництво компанії почало «залякувати і звільняти працівників».

Своєю акцією протесту гірник спробував домогтися звільнення узятих під арешт членів страйкового комітету «Беларуськалий», зупинити викрадення людей в республіці, а також припинити фізичну розправу над мирними мітингувальниками. Одним з головних вимог Корзуна стала негайна відставка Олександра Лукашенка з поста президента республіки.

«На цей крок я йду самостійно, перебуваючи в урівноваженому психологічному стані. Намір нанести собі, або оточуючим, фізичні травми або накласти на себе руки не маю», — йдеться в повідомленні.

Згодом з’ясувалося, що люди, які спустилися до Корзуна застосували до шахтаря силу, розрізали наручники, підняли його на поверхню і передали на руки медикам. В даний час він знаходиться в Солігорській Центральної районної лікарні.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...