У Берліні розкрили позицію щодо антиросійських санкцій

Позиція Берліна по антиросійським санкцій не змінилася: до обговорення питання про ослаблення обмежувальних заходів необхідно домогтися прогресу в реалізації мінських угод.

Про це заявив на брифінгу офіційний представник кабміну Німеччини Штеффен Зайберт.

«Позиція уряду не змінилася: необхідний істотний прогрес в реалізації мінських домовленостей, з тим щоб можна було міркувати про ослаблення або зняття санкцій, — сказав він. — Ми намагаємося всіма силами працювати разом з іншими учасниками в нормандському форматі для досягнення цього прогресу».

Зайберт наголосив на необхідності встановлення на Донбасі стійкого перемир’я, відведення важких озброєнь і розведення сил на лінії зіткнення.

«Треба йти далі, над цим триває робота», — вважає Зайберт.

«Мінськ» повинен бути реалізований — значною мірою і за своїми важливими пунктами. Від цього ми явно далекі», — констатував він.

У свою чергу представник МЗС Райнер Бройль нагадав, що «мова йде не про німецькі санкції, але про санкції ЄС». «Ми говоримо про спільну позицію Європейського союзу», — додав він.

«Наша позиція ясна: Мінські угоди повинні бути реалізовані, а не їх частина, — сказав Бройль. — Санкції пов’язані з цим. Сторони знають, які частини угоди очікують реалізації».

У 2014 році Євросоюз ввів санкції відносно Росії у зв’язку з подіями в Україні і анексії Криму  Росією. Обмежувальні заходи неодноразово розширювалися і продовжувалися. Були припинені переговори про безвізовий режим і про нову базову угоду про співпрацю, введена заборона на в’їзд до країн ЄС для посадових осіб з РФ і заморожені їхні активи, введені обмежувальні заходи торгового, фінансового та військового характеру. У відповідь Росія ввела заборону на імпорт з країн Євросоюзу низки продовольчих товарів.

Фото РИА Новости.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...