У 25 школах України реалізують нову пілотну програму

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич анонсувала запровадження нової програми, яка пропонує сучасні підходи для соціального, емоційного та етичного навчання дітей – SEE Learning. До неї вже цього року долучаться 25 українських шкіл.

Про це Лілія Гриневич сказала під час V Національної (не)конференції EdCamp Ukraine, пише прес-служба МОН.

“Нашим учителям потрібно навчитися поряд зі знаннями формувати в наших молодих людей ті цінності, які допоможуть їм самореалізуватися й бути щасливими”, – наголосила міністр.

Вона зауважила, що пілотування допоможе виокремити найбільш успішні практики, які надалі мають бути поширені на всі українські школи.

Завдяки гнучкості програми її можна практикувати як у межах окремого предмета, так і в контексті інших уроків чи на позакласних заняттях, йдеться в інформації.

За словами Олександра Єлькіна, радника міністра освіти і науки, це 20-40-хвилинні заняття, поділені на сім розділів. Для кожної вікової групи вже створено понад 40 уроків, яких вистачить на рік-два роботи.

“Вони містять чіткі методичні інструкції та прості, іноді ігрові, завдання для класу, на підготовку до яких педагогу потрібно менш як півгодини. У серпні завершиться відбір, а восени почнеться навчання педагогів”, – розповів він.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...