Турецькі хакери атакували Грецію, Кіпр та Ірак

Як повідомляє агентство Reuters з посиланням на офіційних представників служб безпеки Великобританії і США, хакери, які діяли за дорученням турецької влади, десятки разів атакували бази даних урядових установ європейських і близькосхідних країн.

Відповідно до публікації, зафіксовано близько 30 подібних атак, спрямованих проти міністерств, посольств, служб безпеки, компаній. Були зламані поштові сервери урядів Греції та Кіпру, база даних радника з національної безпеки уряду Іраку.

Висновок про причетність Анкари був зроблений на тій підставі, що атакам піддалися держави, важливі для Туреччини з геополітичної точки зору, вони носили схожий характер з попередніми атаками, причетність до яких Туреччині встановлена. На це вказує і характер інформації, отриманий хакерами.

Атаки, про які повідомляє агентство, відбулися в кінці 2018 — початку 2019 років. Однак спроби хакерів зламати комп’ютерні системи Греції, Кіпру та Іраку тривають.

Відзначимо, що МВС Туреччини відмовилося від коментаря, однак повідомило, що Туреччині доводиться регулярно відбивати атаки хакерів з інших країн. Греція повідомила, що злом систем зафіксований не був. Ірак не став коментувати, Кіпр зазначив, що компетентні інстанції своєчасно знешкодили загрозу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...