Трамп заявив, що може програти вибори

Американський лідер Дональд Трамп побоюється, що може програти на президентських виборах через голосування поштою, яке підтримують демократи.

Таку позицію він виклав в інтерв’ю газеті The Washington Times.

«Голосування по пошті — єдиний варіант, при якому я можу програти, тому що вони (демократи) обманюють, грабують і крадуть, — зазначив глава держави. — Вони не посилають [бюлетені] в деякі області, в основному республіканські області». Трамп вважає, що проведений таким чином процес волевиявлення може привести до порушень закону.

Він уже неодноразово висловлювався проти варіанту проведення голосування поштою, яке може бути дозволено в ряді штатів через пандемію нового коронавірусу.

Згідно з аналізом останніх опитувань політологічного порталу Real Clear Politics, колишній віце-президент США Джозеф Байден, який заручився достатньою підтримкою делегатів майбутнього з’їзду Демократичної партії для висунення кандидатом на виборах глави держави, випереджає Трампа в середньому на 8,5% за популярністю серед виборців.

Чинний глава американської адміністрації вже отримав необхідну кількість голосів делегатів партійного з’їзду для висування кандидатом від республіканців. 59-і вибори президента США намічені на 3 листопада.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...