Трамп вперше наздогнав Байдена за популярністю серед виборців

Чинний американський лідер вперше наздогнав найбільш ймовірного кандидата від Демократичної партії на майбутніх виборах Джo Байдена.

Такі дані отримані в ході опитування, проведеного на замовлення телеканалу Fox News. Відзначається, що 42% опитаних повідомили, що проголосували б за Байденa. Стільки ж респондентів відповіли, що підтримали б Трампa.

Близько 7% учасників опитування повідомили, що проголосували б за іншого кандидата, а 6% зізналися, що ще не вибрали, кого підтримати. Не менш 3% заявили, що взагалі не пішли б на вибори.

У березні проголосувати за Байдена були готові 49% респондентів, а за Трампа — 40%.

На думку аналітиків, однією з причин втрати переваги Байдена є те, що він через пандемію позбавлений можливості проводити мітинги і брати участь в громадських заходах. Разом з тим Трамп кожен день проводить прес-конференції, на яких розповідає про заходи, які вживаються для боротьби з поширенням вірусу.

Байден став єдиним претендентом на висунення в президенти США від демократів після виходу в середу з гонки сенатора Берні Сандерса. Президентські вибори в США заплановані на 3 листопада.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...