Трамп судитиметься з CNN за наклеп в свою адресу

Президент США Дональд Трамп пригрозив телекомпанії CNN судовим позовом за «несправедливе, безпідставне, неетичне і незаконне» висвітлення його діяльності.

Відповідний лист надіслав президенту телекомпанії Джеффрі Цукер один з адвокатів Трампа Чарльз Хардер, текст документа оприлюднив телеканал Fox News.

«Ніколи в історії цієї країни президент не піддавався такому постійному потоку несправедливих, безпідставних, неетичних і незаконних нападок з боку так званих мейнстрімних новин, як в нинішній ситуації», — вказав юрист американського лідера. За його словами, Трамп має намір подати судовий позов з метою стягнути відшкодування шкоди в максимально можливому за законом розмірі.

«Прошу вас зв’язатися … з метою обговорити можливі способи вирішення даного питання, які можуть спричинити за собою часткову виплату збитку, а також будь-які інші законні заходи, відповідні серйозності ситуації, що склалася», — підкреслив він.

У телекомпанії CNN представнику Fox News заявили, що даний лист є «нічим іншим, як відчайдушною спробою реклами, і не заслуговує якої-небудь відповіді».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...