Трамп має намір заблокувати проект військового бюджету на 2021 рік

Президент США Дональд Трамп накладе президентське вето на проект військового бюджету Сполучених Штатів на 2021 фінансовий рік, якщо в документі буде прописано звільнення від відповідальності соціальних мереж.

Про це американський лідер заявив на своїй сторінці в Twitter. «Якщо цей небезпечний і нечесний розділ не буде повністю прибраний з військового бюджету, я беззастережно накладу на документ вето, коли він надійде мені на стіл», — заявив він.

За його словами, розділ 230 в законі про етику в сфері комунікацій має на увазі звільнення від відповідальності технологічних і інтернет-компаній. На думку Трампа, це несе серйозну загрозу національній безпеці і забезпечення чесності виборів в країні.

Нагадаємо, в травні 2020 року Трамп підписав указ про регулювання діяльності соціальних мереж в США. Трамп зазначив, що указ повинен ввести нові правила на основі розділу 230. За його словами, соцмережі, які займаються цензурою або політичним впливом, не повинні володіти захистом від відповідальності перед законом.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...